Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo


 

Gwarantujemy że zakupy w sklepie Świat Kierowcy.pl są bezpieczne !

 

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. zm.), wszystkie dane osobowe zebrane przez Świat Kierowcy.pl będą wykorzystywane jedynie do realizacji złożonych zamówień.

 

Wszystkie podane dane są gromadzone na serwerze wyposażonym w zabezpieczenia uniemożliwiające wgląd w nie osobom trzecim !

 

W naszym sklepie znajdują się produkty tylko renomowanych firm z całego świata takich jak: Tomtom, Navroad, Blow, Nokia, Jabra, Samsung, Sony i wiele innych. Produkty pochodzą tylko i wyłączenie od polskich dystrybutorów. Gwarantuje to obsługę serwisową na terenie naszego kraju. Towary przez nas oferowane są zawsze oryginalnie zapakowane!

 

Dostawa

 

W sklepie Świat Kierowcy.pl towary są pakowane tak jak należy. Chcemy aby zakupy internetowe nie skończyły się rozczarowaniem a nasi Klienci otrzymywali zakupione produkty zawsze w idealnym stanie. Produkty wewnątrz zabezpieczamy folią bąbelkową i wypełniaczami różnego rodzaju. Na zewnątrz ochronę sprawują koperty bąbelkowe bądź kartony, w zależności od wielkości zamówionego towaru. Dodatkowo przesyłki są oklejaną naszą firmową taśmą pakową w celu uniknięcia jakichkolwiek ingerencji osób trzecich. Tak przygotowana paczka dostarczana jest Kupującemu za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DHL. Cenimy sobie jakość usług oraz terminowość dostaw, dlatego doręczanie przesyłek zleciliśmy profesjonalistom. Każdy wysyłany towar jest przez nas odpowiednio przygotowywany i uprzednio skontrolowany co przekłada się na bezpieczeństwo i gwarancję dostaw pełnych zamówień !

 

Ważne ! Wszystkie paczki wysyłane przez nas za pomocą firmy kurierskiej DHL są ubezpieczone na rzeczywistą wartość towaru !

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl