Koszty dostawy
 
gls

Przesyłki ubezpieczone na rzeczywistą wartość towaru. Kurier podejmuje dwukrotnie próbę. W momencie braku możliwości doręczenia, kurier pozostawia awizo.
W celu sprawdzenia aktualnego statusu paczki polecamy stronę:

https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek

Maksymalna wartość pobrania to 5 000 zł brutto. Nie wpływa to na możliwość złożenia zamówienia na dowolną kwotę. Szybki termin doręczeń, wysokiej jakości usługi oraz nieduże koszty dostawy sprawiają że korzystamy głównie z ich usług.

Sposób płatności
Waga
Cena

Przelew przedpłata

do 20 kg

14 zł

Pobranie przy odbiorze

do 20 kg

17 zł

Dostawa tylko na terenie Polski - w sprawie doręczeń za granicę prosimy o kontakt

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS iemail z kodem do skrytki. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka, będzie w paczkomacie. Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMSem i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci ją Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Lista oddziałów InPost, z których można odebrać paczki

Sposób płatności
Waga
Cena

Przelew przedpłata

do 10 kg

9 zł

Pobranie przy odbiorze

do 10 kg

9 zł +2,5%

 Dostawa tylko na terenie Polski 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl